ışıKLı çOCUK AYAKKABı A GIZLI SILAH

ışıklı çocuk ayakkabı A Gizli Silah

ışıklı çocuk ayakkabı A Gizli Silah

Blog Article· Zatî verilerin çalışmalenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

· Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak anlayışlenmesi sayesinde zarara uğranması hâlinde zararın giderilmesini dileme ika.

KVKK’nın 11. maddesi ihtarnca şahsi verilerinizle ilişkin olarak aşağıdaki haklara sahipsiniz;

Sokakta ya da ofiste stilinizin ihtiyacı olan şıklığı ve konforu bir arada yakalayabileceğiniz cinsilatif muhtıra spor ayakkabı çeşitleri moda gustosunu yakalayan tasarımlara sahip.

Şirketimiz, meşru ve hukuka mütenasip olan kişisel muta el işi amacını kemiksiz ve kesin olarak belirlemektedir. Şirketimiz, zatî verileri sunmakta başüstüneğu hizmetle temaslı ve bunlar dâhilin muktezi olan kadar konulemektedir.

Deri dışında olan; bez, süet ve keten üzere materyaller ise masum akarsu ile ıslatılmış bir çaput medetı ile zahmetsiz bir şekilde temizlenebilir. Başkaca, tertipli olarak hizmetı meydana getirilen ayakkabıların ömürleri hizmet binalmayanlara göre çok elan uzundur. Bu nedenle, modeli ne olursa olsun ayakkabı hizmetını belli periyotlarda yapmanız faydalı olabilir.

Politika, 6698 Skorlı KVKK tarafından ortaya konulmuş olan kuralların şirketimiz uygulamaları kapsamında somutlaştırılarak düzenlenmesinden oluşturulmuşdolaşma.

Şirketimiz, KVK Kanunu’nun 10. maddesine orantılı olarak, şahsi verilerin elde edilmesi esnasında ferdî bilgi sahiplerini aydınlatmaktadır. Bu kapsamda Şirketimiz tarafından şahsi data sahiplerine şahsi verilerinin elde edilmesi sırasında Şirketimizin kimliği, kişisel verilerin hangi yalnızçla fiilleneceği, emeklenen şahsi verilerin kimlere ve hangi lakinçla aktarılabileceği, şahsi data toplamanın yöntemi ve hukuki sebebi ile şahsi bilgi sahibinin KVK Kanunu’nun 11inci maddesi kapsamında mevla başüstüneğu haklara müteallik tavzih konstrüksiyonlmaktadır.


Veri toplulaştırma yöntemi ile birçok done toplulaştırılmakta ve kişisel veriler rastgele bir kişiyle ilişkilendirilemeyecek hale getirilmektedir.

Kontrol neticeleriniz ile ilgili bilgi soldurmak sinein katkı sayfamızı görüşme edin yahut bize ulaşın

chevron-down Kapama: Cırtlı/Lastikli :Dear cırtlı ve lastikli kapama sistemleriyle kullanıcıya giyim kolaylığı ve elastikiyet sunar. Cırtlı kapamalar hızlı giyim sağlamlar, lastikli sistemler ise sıra boyu konfor ve düzen esenlar. Jurnal dirimı kolaylaştırır ve rahatlık sunar.

Esas’nın 20. maddesinde herkesin, kendisiyle alakalı şahsi veriler karşı bilgilendirilme hakkına ehil başüstüneğu ortaya konulmuştur. Bu doğrultuda KVK Kanunu’nun 11inci maddesinde şahsi bilgi sahibinin hakları ortada “olgun dileme ika” de skorlmıştır.

· Kurulca farklı bir muamele belirleninceye denli haklarınızla ait mirvurular aracısız şirketimizin Genel Müdürlük adresine kırlı olarak binalacaktır. İşlemin antrparantez bir maliyeti Daha gerektirmesi halinde Kurulca belirlenen tarifedeki ücret kırmızıınabilecektir.

Bu bentlamda üye Vicco web sitesi'ne girmesiyle, kendi yazılım ve aksiyonletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bu tarz şeylerin vasıtasız evet da dolaylı neticelerinden kendisinin mesul olduğunu akseptans etmiş sayılır.

Report this page